The Książka, czyli co dalej, co dalej

Stało się. Książka powstała, a przede wszystkim – odbył się ślub. Nie daję sobie prawa do pisania o szczegółach wesela, więc ograniczę się do prostego podsumowania – było naprawdę wyjątkowo.. I “wyjątkowo” nie jest tu eleganckim eufemizmem do ukrycia jakiś negatywnych wrażeń. Nie zapomnę tego dnia i to nie tylko dlatego, że po raz pierwszy w życiu miałam na głowie irokeza.
A książka.. Nie powstałaby bez Izy. Kochana, dobrze wiesz, jak ogromny dług wdzięczności mam wobec Ciebie. 
Ale mimo to, że projekt się skończył, nie przestałam pomieszkiwać w kuchni. Właściwie to spędziłam tam ostatni weekend, zdając sobie sprawę, że Trufle stały się pewnym elementem rzeczywistości, który niezwykle lubię. Na pewno istnieją czynniki, które odsunęłyby mnie od wpisów tutaj, jednak na ten moment mogę sobie wyobrazić tylko załamanie nerwowe po kolejnej nieudanej sesji deserów z czekolady. Ale jestem wbrew pozorom bardzo cierpliwa, więc spoko.

Posted by Picasa

9 thoughts on “The Książka, czyli co dalej, co dalej

 1. Woow!!Czyżby to była TA książka?? Drukowana wersja Twoich 'blogowych zapisków' która miała być prezentem dla przyjaciółki?? Jeśli tak, to moje najszczersze gratulacje!!! Jestem pełen podziwu, że udało Ci się doprowadzić ten świetny projekt do końca..

  Ale nie opuszczaj nas.. Serwuj nam dalej swoje pyszności.. Pozdrawiam

  Like

 2. @Spencer: Tak, to ta książka, prezent ślubny dla przyjaciół 🙂 Samej by mi się absolutnie nie udało, ale zbiorową pracą materiał z bloga stał się materiałem książkowym 🙂

  Like

 3. Basiu! Strasznie się cieszę, że się udało! Wiesz, w zasadzie pierwszą kulinarną publikację masz już na koncie. Zazdroszczę, oj zazdroszczę, Tobie konsekwencji, a młodym prezentu 🙂

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s